پنج شنبه 29 خرداد 1399
کد خبر: 4050
تعداد بازدید: 293

با همکاری بیمه سلامت خوزستان:

اولین کت کنفرانس وبینار فوق تخصصی قلب در ایران و خاورمیانه برگزار شد/حضور متخصصان خارجی در مراحل بعدی وبینار

دبیر و نایب رئیس انجمن قلب خوزستان گفت: اولین وبینار تخصصی و فوق تخصصی قلب به صورت ویدئو کنفرانس در خاورمیانه با هدف تصمیم گیری و تشخیص بیماران قلبی و عروقی حاد در خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبریک، فرشاد کاشانی امروز پنج شنبه ۲۹ خرداد ماه در حاشیه اولین کت کنفرانس و وبینار تخصصی قلب و عروق در ایران و خاورمیانه که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وبینار امروز جهت بررسی مسائل بیماران قلبی که قبلا آنژیو گرافی شده و تصمیم گیری درمورد آن ها با چالش مواجه بود انجام شد.
 
وی افزود: قبل از کرونا در کلاس های قلب و عروق ایران و در دانشگاه های مختلف این موضوعات بررسی می شد که برای اولین بار در کشور و خاورمیانه در فضای مجازی انجام شد.
 
کاشانی ادامه داد: فیلم‌ اِکو، آنژیو گرافی و جراحی قلب در این وبینار پخش و هیاتی با با چند متخصص فیلم ها را دیده و در مورد آن نظر و به تبادل اطلاعات می‌پردازند.
 
دبیر و نایب رئیس انجمن قلب خوزستان از با بیان اینکه این وبینار برای اولین بار در خاورمیانه انجام‌ می شود، اضافه کرد: اهمیت این موضوع آموزشی بودن آن است و دانشجویان دوره تخصص قلب، دستیاران تخصصی و همکارانی که کار آنژیو گرافی می کنند درمورد موضوعی بحث‌ و به نظر مثبت و واحدی می رسند.
 
وی تشریح کرد: سعی بر این است این وبینار ها را در قالب انجمن قلب خوزستان به صورت هر ۲ ماه یکبار ادامه دهیم.
 
کاشانی افزود: مضامین این وبینارها با موضوعات شیوع بیماری های قلبی در قالب انجمن قلب خوزستان انجام‌ می شود. در این وبینارها هر شخصی در هرجای دنیا قرار دارد می تواند شرکت و به اطلاعات علمی دسترسی پیدا کند.
 
وی به حضور مهمان خارجی مانند رئیس اتحادیه قلب اروپا و تعدادی از امریکا در وبینار های آینده اشاه کرد و گفت: بیمه سلامت خوزستان به عنوان مجری این طرح بوده و برای اولین بار در کشور یک نهاد بیمه ای اسپانسر یک انجمن می شود.
 
دبیر و نایب رئیس انجمن قلب خوزستان عنوان کرد: وبینار اول امروز با هدف مخاطب خاص شامل متخصصین سراسر کشور و وبینار دوم با هدف مخاطب عام است که به زبان ساده درمورد فشار خون و قند در بیماران قلبی بحث می کند.
 
وی بیان کرد: این وبینار در کنار رسانه می تواند به عنوان بازو قدرتمندی به سطح بهداشت جامعه و پیشگیری در مسائل قلب و عروقی کمک کند.


خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب