پنج شنبه 29 خرداد 1399
کد خبر: 4051
تعداد بازدید: 205

رئیس انجمن قلب خوزستان عنوان کرد:

اولین کت کنفرانس وبینار فوق تخصصی قلب در ایران و خاورمیانه برگزار شد/خوزستان ظرفیت لازم برای درمان بیماران قلبی را دارد

رئیس انجمن قلب خوزستان از برگزاری اولین وبینار آنلاین تخصصی قلب و عروق در خاورمیانه خبر داد و گفت: خوزستان ظرفیت های لازم برای درمان بیماران قلبی را داشته و نیاز نیست برای درمان به استان و کشورهای مجاور بروند.
به گزارش خبریک، حبیب حی بر امروز پنج شنبه ۲۹ خرداد ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه در اولین کن کنفرانس و وبینار تخصصی قلب در ایران و خاورمیانه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: این وبینار به همت انجمن قلب خوزستان و بیمه سلامت استان برگزار شد. این کنفرانس تخصصی بوده و برای همکاران متخصص، فلوشیپ ها و جراح های قلب انجام شد.
 
وی افزود: در این وبینار فیلم های آنژیو گرافی افرادی که وضعیت بغرنج و تشخیص بیماری آن ها با چالش مواجه است به اشتراک گذاشته و با نظر جمعی درمورد بیماران به تفاهم رسیده و درمان‌ مناسب را تشخیص می دهیم.
 
رئیس انجمن قلب خوزستان با بیان اینکه هدف وبینار درمان بیماران قلبی است، اضافه کرد: افرادی که تشخیص بیماری آنها مشکل است فیلم آنژیو گرافی آن ها در کنفرانس پخش و در مورد آنها تصمیم گیری و درمانی درست انتخاب می شود.
 
او ادامه داد: با توجه به کرونا امکان تجمع تعدادی از همکاران متخصص در یک فضا وجود ندارد که بخاطر آن وارد فضای مجازی شده و از طریق وب این کنفرانس را تشکیل دادیم. 
 
حی بر تاکید کرد: نمی توان تا پایان کرونا منتظر ماند و با برگزاری این کنفرانس ها این بیماران باید تعیین تکلیف شوند.
 
وی تشریح کرد: این وبینار اولین بار در سراسر کشور و خاورمیانه انجام شد. هدف جامعه قلب خوزستان برتری در کشور بوده که بیماران قلبی نیازمند مراجعه به استان و کشور های دیگر نباشند.
 
رئیس انجمن قلب خوزستان تصریح کرد: تمام‌ پتانسیل های لازم برای درمان بیماران قلبی در استان را داریم و هیچ بیماری لازم نیست برای مداوا به خارج از استان برود.
 
وی اضافه کرد: این وبینار درجهت حل مشکلات قلبی بیماران خوزستانی بوده و درمورد بیمارانی که تشخیص علت آن سخت است و نیاز به خرد جمعی دارد تبادل علمی صورت می گیرد.
 
وی در پایان تاکید کرد: رژیم غذایی سالم‌ می تواند بسیاری از بیماری ها خصوصا قلبی عروقی را کاهش دهد که می توان با پرهیز از خوردن فست فود ها و غذاهای پر چرب از این بیماری ها پیشگیری کرد.


خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب