دوشنبه 08 آذر 1400
کد خبر: 12556
تعداد بازدید: 398

عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد:

بسيج مختص به گروهي خاص نيست

عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد در مراسم گراميداشت هفته بسيج با اشاره به اين که بسيج براي جوانان شور، براي دوستان اميد و براي دشمنان بيم به همراه دارد، افزود: جامعه امروز، به بسيجياني با اخلاق اسلا‌مي و آغوش باز که مبتني بر جاذبه باشد تا دافعه، نياز دارد تا به همه نشان دهيم که بسيج به گروه خاصي اختصاص ندارد.

به گزارش خبریک به نقل از روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در اين مراسم که عصر امروز سوم آذر ماه با قرائت پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مبني بر تحکيم وحدت ملي و مبارزه با هجمه‌هاي دشمنان با تکيه بر فرهنگ‌سازي نوين بسيج، با حضور ابراهيم مرادي عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد، شاهاني نماينده ولي فقيه در بسيج ادارات و اقشار، قديريان فرمانده بسيج صنعت هوانوردي برگزار شد، از خانواده تازه شهيد، ضياء حاج هاشمي جانباز ۷۰ درصد و همسر شهید خانم خسرونژاد، توسط فرمانده حوزه بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تجليل شد.

ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد در مراسم گرامیداشت هفته بسیج به فلسفه ایجاد بسیج از نظر امام خمینی اشاره کرد و گفت: بسیج، باید یک نهاد پایدار باشد؛ زمانی، یک نهاد پایدار و زنده است که توانایی جذب نیروی جوان و جدید داشته باشد.

مرادی با بیان اینکه در اوایل انقلاب با عزل و حذف رژیم پهلوی، افراد بسیاری وارد بسیج شدند ابراز امیدواری کرد؛ با تکیه بر علم و پیشرفت در تکنولوژی و فنون، جوانان امروزی که نه جنگ دیدند و نه تنگناهای جنگ را تجربه کردند، جذب بسیج شوند.

راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد در پایان گفت: در سایه علم و به روز بودن نهاد بسیج در عرصه ارتباطات و تکنولوژی؛ با وجود تحریم ها که از اول انقلاب تا به امروز داشته ایم؛ صنعت هوانوردی کشور به سرانگشت تدبیر بزرگان این صنعت چرخیده و پرچم ایران اسلامی پایدار باقی خواهد ماند.

بازرسي از تک تک پايگاه هاي بسيج آغاز می شود

همچنین احمدرضا درويش فرمانده بسيج شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در اين مراسم ضمن تبريک به خانواده بزرگ بسيج، از بسيجيان به عنوان لشگر مخلص خدا ياد کرد و گفت: تربيت يافتگان آن، نام و نشان در گمنامي و بي نشاني گرفته اند.

درويش با بيان اينکه وقتي براي رضاي خدا کار کنيم کار ديده مي شود، در توصيه به همکاران گفت: اگر در راه رضاي خدا کار انجام شود تغيير مثبت ديده مي شود و همه جا نام بسيج برده مي شود و حضور بسيج جلوه گر خواهد شد.

وي در راستاي پيشبرد سياست هاي بسيج اضافه کرد: پس از هفته بسيج، بازرسي از تک تک پايگاه هاي بسيج حوزه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران آغاز مي شود.

وي در ادامه بر چابک سازي و جوان سازي و استفاده از نيروهاي جوان بسيجي در فرودگاه ها تاکيد کرد.

درويش همچنين خاطرنشان کرد: به دنبال بازديد از مناطق زلزله زده انديکا و توافق ميان فرمانده مرکز و بسيج شرکت فرودگاهها و سازمان هواپيمايي، با کمک خيرين اقلام مورد نياز شامل پتو، بخاري و آرد براي زلزله زدگان اين منطقه خريداري و بخشي از آن نيز طي هفته آتي ارسال خواهد شد.

گفتني است؛ در اين مراسم علاوه بر خانواده بسيج، فرشيد گليج مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غير عامل، جانباز ۷۰ درصد علي فريدوني از فرماندهان گردان تخريب لشگر ۲۷ و حجت الاسلام باقي زاده رئيس کانون قرآن و عترت و رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منکر، حضور داشتند
خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب