چهار شنبه 04 خرداد 1401
کد خبر: 14243
تعداد بازدید: 264

حسین عبدالباقی زنده است!

ماجرای مرگ مالک ساختمان متروپل آبادان همچنان خبرساز است و رسول اسدزاده، فعال رسانه‌ای در همین رابطه یادداشتی منتشر کرده که می‌خوانید.

خبریک - ماجرای مرگ مالک ساختمان متروپل آبادان همچنان خبرساز است و رسول اسدزاده، فعال رسانه‌ای در همین رابطه یادداشتی منتشر کرده که می‌خوانید:

 

حسین عبدالباقی زنده است!

رویین تن بودنِ انسان دربرابر مرگ تنها مختص مفاخر نیست. لزوما نامِ نیک نیست که جاودانه می‌شود. گاهی آدمی با خُسران به هم نوع نامیرا می‌شود. وقتی یک ویرانی آغشته به خون است، آثار آن با آواربرداری و شستشو زدوده نخواهد شد.

در وسط خیابان امیری، همانجا که ادویه فروشی‌ها و ته لنجی های آبادان را برای اولین بار دیدم تا ابد صدای دهشتناکِ ریختن متروپل به گوش خواهد رسید، سمفونیِ مرگی که حسین عبدالباقی و باقیِ رفقا و شرکا برای آبادان نواختند. آری آدمی گاهی با زخمی که به میلیون‌ها آدمِ دیگر می‌زند نامیرا می‌شود. دو روز و دوشب است که روی آبادان خاک می‌بارد و روی سر و چشمان ما هم... ریز گرد را باد خواهد برد، آبادانی‌ها به شور زندگی باز خواهند گشت، حتی اگر چند ماه روی متروپل باران ببارد، خون‌ها شسته نخواهند شد،

حسین عبدالباقی نخواهد مُرد. حسین عبدالباقی حتی اگر مُرده باشد هم زنده است. تا آخرین روزی که آخرین نفر یادش مانده باشد که متروپل چگونه آغشته به گوشت و خون و پوست و فریاد انسان‌های بیگناه وسط امیری آوار شد، حسین عبدالباقی زنده خواهد بود...

منبع : برترینهاخبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب