شنبه 07 خرداد 1401
کد خبر: 14289
تعداد بازدید: 337

احتمال وقوع حادثه هولناک در متروپل

رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه امکان ریزش سازه متروپل دور از انتظار نیست، گفت: آواربرداری متروپل با دقت و حساسیت‌ در حال انجام است.

خبریک - رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه امکان ریزش سازه متروپل دور از انتظار نیست، گفت: آواربرداری متروپل با دقت و حساسیت‌ در حال انجام است.

 

محمدحسن نامی ‌در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت آواربرداری متروپل اظهار داشت: با توجه به بخش باقی‌مانده سازه متروپل که بسیار خطرناک است و احتمال ریزش آن‌، شتاب در انجام عملیات اولویت نیست. با همکاری سایر ارگان‌ها و چندین استان تجهیزات پیشرفته آواربرداری به آبادان منتقل شدهاست  ‌و کمبودی از لحاظ لجستیکی وجود ندارد.

احتمال وقوع حادثه هولناک در متروپل

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه "نمی‌توانیم به‌صورت خشن عملیات را انجام دهیم"، گفت: ‌امکان ریزش سازه وجود دارد و جان امدادگران  به خطر خواهد افتاد، ساختمان لرزان به‌لحاظ فنی دارای مشکل است و ریزش باید به‌گونه‌ای هدایت شود که به مردم آسیب نرسد.

وی بیان کرد: اگر در آواربرداری دقت نشود پیدا کردن پیکر افرادی که زیر آوار مانده‌اند امکان‌پذیر نخواهد بود لذا اولویت عملیات، دقت و حساسیت در کار است حتی اگر عملیات آواربرداری چندین روز بیشتر طول بکشد.

نامی گفت: متأسفانه در این حادثه چندین شهروند آبادانی جان خود را از دست دادند که واقعه غم‌انگیزی برای همه است و با مقصران آن به‌شکل جدی برخورد خواهد شد.

منبع : تسنیمخبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب