یک شنبه 22 خرداد 1401
کد خبر: 14519
تعداد بازدید: 316

کنایه سنگین به رئیسی درباره حقوق بازنشستگان

خبریک - یکی از عناوینی که رئیس‌جمهور رئیسی برای دولت سیزدهم انتخاب کرده «دولت صادق‌الوعد» است. ایشان در چند برنامه تلویزیونی، ضمن تأکید بر صادق‌الوعد بودن دولت خود گفتند این دولت به تمام وعده‌های خود عمل خواهد کرد.

* با تکیه بر همین سخن رئیس‌جمهور رئیسی به ایشان یادآور می‌شویم شما در یکی از برنامه‌های تبلیغات تلویزیونی انتخاباتی گفته بودید: «بعضی‌ها فکر می‌کنند هزینه بازنشستگان عزیز لشکری و کشوری کم شده است. اینها نوه دارند، نتیجه دارند. باید برای بچه‌هایش هدیه بخرد. این افراد انتظاراتشان به تبع خرج زندگیشان بالا رفته است حتی شاید تا دو یا سه برابر شده باشد. در اطرافیان خود ما هم بازنشستگانی در این شرایط هستند و می‌گویند مشکلات ما از زمانی که شاغل بودیم بیشتر شده است. دولت (دولت وقت) به ما اعلام کند چرا دست در جیب صندوق‌های بازنشستگی و بازنشستگان می‌کند؟»

*  در شرایط کنونی که هر روز بازنشستگان در شهرهای مختلف نظر مخالف خود با تصمیم دولت را ابراز می‌نمایند، حق اینست که شما با عزمی راسخ به موضوع ورود کنید و در این تصمیم نادرست تجدید نظر نمائید و اجازه ندهید در شرایط حساس کنونی که وقت و نیروی دولت و نظام باید صرف مسائل مهم‌تری شوند، این نارضایتی‌ها ادامه و گسترش پیدا کند.

منبع : جمهوری اسلامیخبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب