سه شنبه 29 شهریور 1401
کد خبر: 15707
تعداد بازدید: 1036

توجه به دانش،تخصص و تجربه با انتصاب مدیر کل جدید صداوسیمای مرکز خوزستان

یادداشتی از سجاد خراسانی - مجری و کارشناس رسانه

اگر تاریخ یک جامعه را از نظر بگذرانیم قطعا با نصب و انتصابات زیادی در طول تاریخ آن مواجه هستیم که تاثیر شایان و به سزایی در موفقیت و تحول آن جامعه داشته است؛حـالا تفاوتی ندارد آن جامعه یک کشور باشد یا یک محیطی کوچک تر مثل یک سازمان و ارگان خصوصی یا که دولتی. 

انتخاب افراد شایسته و بایسته در زمان های مناسب برای در دست گرفتن زمام امور میتواند آینده ی یک سازمان را محک بزند.

با این مقدمه باهم نگاهی کوتاه داشته باشیم به جابجایی گلی با گلی دیگر در صداوسیمای مرکز خوزستان؛جایگاهی استراتژیکی. 


نمونه بارز آن یک دهه مدیریت  هوشمندانه و مقتدرانه درکنار مسؤلیت پذیری بالای جناب آقای مسلم رحیمی در سازمان صداوسیمای مرکز خوزستان است. 

مدیر کلی که در طول دوران مدیریتش در بحران های مختلف از سیل گرفته تا زمین لرزه تا حرکت در مدار توسعه و نگاه ویژه به ظرفیت اقوام و نظام مقدس جمهوری اسلامی،پوشش فوق العاده تمامی مناسبت های مختلف ملی و مذهبی(راهپیمایی اربعین) تا مقابله با جنگ نرم فرهنگی به زیباترین شکل ممکن توانستند خوش بدرخشند و حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. 

 امروز شاهد پایان یک دهه خدمت پر افتخار و خالصانه آقای رحیمی،نه تنها به مردم خوزستان، بلکه به مردم ایران عزیز و رسانه ملی بودیم که با بدرقه ای به یاد ماندنی و دلنشین با حضور همه همکاران با چاشنی اشک و لبخند در سالن همایش های صداوسیما به یادگار ماند. 
حال اما سکان رسانه ملی در استان زر خیز خوزستان به دست  فرزند دیگری از رسانه ملی آگاه، بادرایت، قاطع و دارای تجربه به همراه با کوله باری از تجربه و دانش با نام جناب آقای داریوش دبیقی داده شده است. 

 داریوش دبیقی از نیروهای ارزشی،ولایی و از سرمایه های انسانی کشور عزیزمان که خدمات رسانی ایشان در طول دوران مدیریتش در صدا و سیمای مرکز آبادان،اراک وحتی در زمان معاونت صداوسیمای استان کهگلویه وبویر احمد زبان زد بوده،با زیر و بم این حوزه آشناست و میراث های گرانبهایی از تلاش در مسیر خدمت رسانی در صفحات کاری خود با شایستگی هر چه تمامتر به ثبت رسانده است. 
گفتمان‌سازی و ایجاد ریل‌گذاری مناسب، ایجاد بستر و زمینه سازی در جهت همدلی و همگرایی تام و تمام با همکاران مرکز برای رسیدن به هدف تعالی از نقاط قوت دبیقی در طول تمام دوران خدمت گزاریش تاکنون بوده است و خوب توانست با کسب موفقیت های پی در پی چشم انداز خدمت برای رسیدن به توسعه را در نظر بگیرد،گام دوم انقلاب را اولویت بداند و با جوانگرایی تحسین همگان را سمت و سوی خودش بیاورد. 


بزرگ مردی که در پرونده ی خدمت رسانی اش به نظام و انقلاب از هیچ خدمتی دریغ نکرده و تجارب ارزنده اش در طول دوران خدمتشان سرشار از دانش بود و با پیروی از گفتگو در راستای شکوفایی علم  با زمینه توجه به مطالبات و رسیدگی برای رفع مشکلات و ارائه خدمات گسترده به مردم را همه جانبه به زیباترین شکل ممکن فراهم می نمودند. 
 مردی که هم رزمنده بود و هم در زمان مدیریت سازمان صداوسیمای آبادان حامی و راوی قصه ها و داستان های نگفته رزمندگان؛مدیری شایسته که با تصمیم های به جا در زمان های مناسب پرچم رسانه را برافراشته و بالا نگاه داشت.

امروز برای آقای رحیمی آغاز دوره ای جدید همراه با آرامش خاطر و وجدانی آسوده را از خداوند منان خواستاریم وضمن تبریک انتصاب شایسته آقای دبیقی،برای او موفقیت را درکنار عزمی راسخ،ضمن اداره رسانه ملی در استان ایثار،تلاش، قهرمان پرور و قطب صنعت و فرهنگ خطه پر از مهر خوزستان خواستارم.

 ان شاءالله که در زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمتی بی منت را همراه با مسئولیت پذیری بالا در رسانه استان خوزستان رقم زده و قدمی بزرگ برای تحولی عظیم در مسیر پیشرفت و توسعه این دیار به ثبت برسانید.

سجاد خراسانی
 
مجری _ کارشناس رسانه


خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب