سه شنبه 08 آذر 1401
کد خبر: 15845
تعداد بازدید: 310

با مصوبات ستاد حمایت از سیاست‌های اقتصادی دادگستری؛

۵۶۹ کارگر در خوزستان به کار بازگشتند

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۵۶۹ نفر از کارگران شرکت‌ها و صنایع استان خوزستان با مصوبات ستاد حمایت از اقتصاد مقاومتی دادگستری استان به کار بازگشتند.

علی دهقانی در جلسه ستاد حمایت از اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان، اظهار کرد: در این مدت ۹۴ جلسه اصلی و فرعی با حضور اعضاء برگزار شد که ۳۷ مصوبه در برداشت و تصمیمات مهمی در خصوص رفع موانع تولید و حمایت از اشتغالزایی اخذ و اجرایی شد.

 وی افزود: ما در هر جایی که خدمت می‌کنیم، در برابر مسئولیتی که داریم موظف به پاسخ‌گویی به جامعه و مردم محل خدمت خود هستیم. باید در جهت گره‌گشایی و تسهیل امور در خدمت به مردم، تلاش و با حفظ حقوق بیت‌المال، جلوی مانع‌تراشی‌های بی‌دلیل در سرمایه‌گذاری‌ها گرفته شود.

رئیس ستاد حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان خوزستان گفت: سازمان‌های متعددی متولی نظارت بر حسن اجرای کار هستند که یکی از آن‌ها سازمان بازرسی است و در کنار حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاران، اگر بر متولیان امر روشن شود که جرمی در حال اتفاق است و یا ممکن است اتفاق بیفتد، باید با متخلفان برخورد و از ادامه کار پیشگیری شود.

دهقانی افزود: بسیاری از مشکلات در شهرستان‌ها قابل رفع است و چنانچه نهادهای دولتی، همکاری بیشتری در این خصوص داشته باشند، نیازی به مداخله این ستاد نیست و در اجرای امور نیز تسریع می‌شود.

وی گفت: این جلسات به صورت مستمر ادامه دارد و امیدواریم با رفع موانع اقتصادی، شاهد توسعه استان خوزستان در زمینه‌های مختلف و حمایت از طرح‌های صنعتی، تولیدی، گردشگری، رفاهی و ... باشیم.

در این جلسه به چهار پرونده مختلف اقتصادی، گردشگری و تجاری رسیدگی و تصمیماتی در خصوص آن‌ها اتخاذ شد.


 خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب