پنج شنبه 28 اردیبهشت 1402
کد خبر: 15917
تعداد بازدید: 240

با هدف تامین مسکن برای کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان؛ مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با دستیار وِیژه وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد

علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین در جلسه ای با دکتر اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی و دبیر طرح نهضت ملی مسکن کشور دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش خبریک خوزستان به نقل از روابط عمومی شرکت: یکشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در جلسه ای با دکتر اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی و دبیر طرح ملی نهضت ملی مسکن کشور، ضمن ارائه گزارشی از روند تولید و جایگاه فولاد اکسین در ایران و خاورمیانه، وضعیت نیروی انسانی این شرکت را تشریح و بر اهمیت توسعه سطح رفاهی کارکنان این شرکت تاکید کرد.
وی افزود: افزایش سطح رفاه و آسایش خانواده فولاد اکسین خوزستان هدف حرفه‌ای و خواست قلبی ماست، بنا بر این در ابتدا تامین مسکن برای کارکنان شرکت را در اولویت های خود قرار دادیم.
در ادامه دکتر اکبری ضمن قدردانی از تلاشگران و صنعتگران فولاد اکسین خوزستان گفت: انشالله در اجرای تصمیمات دولت محترم بر رونق دادن به تولید مسکن که همواره از دغدغه های اصلی مردم است، با همکاری سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها بخش عمده این نیاز را مرتفع نماییم.
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: حمایت از هرگونه تلاش برای ساخت مسکن در رأس اولویت های وزارت راه و شهرسازی بوده که با همکاری سهامداران و مدیریت فولاد اکسین خوزستان برای کارکنان این شرکت تسریع خواهد یافت.
 


خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب