پنج شنبه 21 اردیبهشت 1402
کد خبر: 15919
تعداد بازدید: 375

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

وظیفه ما صیانت از حقوق کارگر است/ جوانان بیکار خوزستان باید شاغل شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وظیفه ما صیانت از حق و حقوق کارگر و نیروی کار است که بزرگترین سرمایه ملی هستند.
به گزارش خبریک خوزستان، اصغر رشنودی روز پنجشنبه ٢١ اردبیهشت ماه در حاشیه بازدید از شرکت فولاد کاویان در جمع کارگران با بیان اینکه حامی کارگران هستیم تا حقوق آنها تضعیف نشود، اظهار کرد: نگهداشتن مجموعه در کنار کار فرما برای آینده شغلی کارگران مهم است. 
 
وی افزود: در استان خوزستان اطلاعات و آمار شرکت های مختلفی را داریم که درحال رصد آنها در حوزه کار و اشتغال هستیم. 
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به قول هایی که قائم مقام شرکت داده‌اند پیگیر کارهای انجام شده در شرکت خواهیم بود و کارهایی که با مشکل روبه برو شده‌اند را مورد بررسی قرار خواهیم داد. 
 
وی با بیان کرد: وظیفه ما صیانت از کارگر و نیروی کار است که بزرگترن سرمایه ملی هستند و جوانان بیکاری که در استان هستند باید شاغل شوند. 
 
رشنودی تصریح کرد: شرکت فولاد کاویان یک منبع ملی است که در این مجموعه باید در کنار یکدیگر با همت مدیریت مشکلات را حل کنیم.
 
وی ادامه داد: در جریان ریز مسائل و مشکلات شرکت هستیم، تمامی موارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا با فراید مشخص تمامی حق و حقوق ومشکلات نیروی کار حل شود.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: با همفکری و همکاری یکدیگر و حفظ ظرفیت‌ها توانمندی های شرکت حق و حقوق پرسنل را احقاق خواهیم کرد تا به اقتصاد کشور کمک نیز کمک شود.


خبر یک + پر بیننده ترین
آخرین خبر پر بحث ترین
طراحی و پیاده سازی: راد وب